• Noclegi w Krakowie

  Pensjonat Akacja to spokojne miejsce gdzie wyśpisz się dobrze po zwiedzaniu zabytków.

 • Krakowski pensjonat

  Akacja zapewnia noclegi z pobliżu szpitala im.J.Pawła II. Miejsca noclegowe dla lekarzy!

 • Domowa atmosfera

  w pensjonacie sprzyja odpoczynkowi. Wygodne pokoje zachęcają do odpoczynku.

 • Zwiedzanie Krakowa

  pełne atrakcji. Parkingi w centrum Krakowa są płatne. U nas masz darmowy parking!

Noclegi w Krakowie

Kameralny obiekt, został zaadaptowany z myślą o komforcie przebywających w nim gości - wszystko w celu stworzenia miłej atmosfery.

Położenie pokojów gościnnych AKACJA w północnej części dzielnicy Krowodrza w niedużej odległości od historycznego centrum miasta umożliwia swobodne korzystanie z atrakcji kulturalnych i turystycznych oferowanych przez Kraków. Świetna lokalizacja przy zacisznej uliczce umożliwia bezproblemowe dostanie się w każde miejsce miasta.

Pokoje i apartamenty

Pokój gościnny w KrakowieOferujemy Państwu pokoje jednoosobowe, dwuosobowe a także trzyosobowe z pełnym wyposażeniem umożliwiającym komfortowy wypoczynek i dogodne warunki pracy.

Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem i WC. Pokoje dwu osobowe mają dodatkowo aneks kuchenny z lodówką. Czajniki, naczynia, suszarki i ręczniki w każdym pokoju. Cały obiekt objęty jest strefą Wi-Fi.

Dla gości zmotoryzowanych oferujemy miejsce na zamykanym parkingu.

Relaks

Pokoje gościnne “Akacja” to kameralny obiekt, który został zaadaptowany z myślą o komforcie przebywających w nim gości - wszystko w celu stworzenia miłej atmosfery. “Akacja” jest położona w  północnej części Krakowa w niedużej odległości od historycznego centrum miasta. Umożliwia to swobodne korzystanie z atrakcji kulturalnych i turystycznych oferowanych przez Kraków. Świetna lokalizacja przy zacisznej uliczce umożliwia bezproblemowe dostanie się w każde miejsce miasta. “Akacja” to urokliwa enklawa spokoju i zieleni.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić przeglądanie. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj politykę prywatności..

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu: